Новини Великї Лепетихи
 
» » На Херсонщині розпочалися тактичні навчання з територіальної оборони

На Херсонщині розпочалися тактичні навчання з територіальної оборони

Автор: Журналіст 5-12-2018, 18:24
На Херсонщині розпочалися тактичні навчання з територіальної оборони

Згідно з Указом Президента України в десяти прикордонних з Російською Федерацією областях України введено військовий стан.

Як повідомляє прес-служба Херсонської ОДА, в зв'язку з цим посилено охорону і оборону важливих стратегічних об'єктів на території Херсонської області, як: об'єктів державного значення, гідротехнічних споруд, мостів, транспортних вузлів, адміністративних будівель тощо. Виконання таких завдань покладається на підрозділи територіальної оборони.

Відповідно до Стратегічного плану застосування Збройних Сил України, з метою відпрацювання тактичних навчань сил територіальної оборони, підготовки особового складу підрозділів до виконання своїх завдань триває цикл полігонних тактичних навчань з військовозобов'язаними. Звертаємо увагу, що це - не мобілізація і не заклик. Це - позапланові навчання.

У вересні поточного року понад 2000 жителів Херсона і Херсонської області вже брали участь в аналогічних навчаннях з розгортання бригади територіальної оборони і виконання завдань в її складі. Ось і зараз, ті, хто вже має досвід, закріплять свої навички у виконанні функціональних обов'язків, нададуть допомогу новачкам і разом з ними пройдуть елементи бойового злагодження підрозділів.

Термін проведення тактичних навчань - 10 діб, після яких учасники повернуться до своїх домівок і сім'ї. Але якщо хтось відчує в собі зростання почуття патріотизму, національної свідомості, відповідальності за майбутнє держави, тяга до військової романтики - він буде можливість безпосередньо під час проходження зборів або після їх закінчення укласти контракт на проходження військової служби за контрактом або у військовому резерві.

Для підвищення мотивації до участі в тактичних навчаннях повідомляємо, що під час них військовозобов'язані забезпечуються безкоштовно за рахунок держави військовою формою одягу, харчуванням і розміщенням, а також медичним обслуговуванням у закладах охорони здоров'я Міністерства оборони України.

ГАРАНТУЄТЬСЯ: збереження робочого місця;

КОМПЕНСУЄТЬСЯ: середньомісячна заробітна плата (для працюючих) за час перебування у військовій частині, вартість проїзду до військової частини і назад (при необхідності);

ВИПЛАЧУЄТЬСЯ (в залежності від працевлаштованості, наявності укладеного контракту і категорії особового складу): грошову винагороду за 10 днів підготовки - в сумі до 1611,12 грн.

Захистіть свій будинок - ЗАХИСТИМО УКРАЇНУ!
Джерелоскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Коментарі:

Залишити коментар