Новини Великї Лепетихи
 
» » Неспокійні будні сільського лікаря на Херсонщині

Неспокійні будні сільського лікаря на Херсонщині

Автор: Журналіст 17-04-2019, 15:44
Неспокійні будні сільського лікаря на Херсонщині

Так би мовити, «бойове хрещення» сталося у молодої лікарки з далекого села Чонгар у Генічеському районі Херсонщини. Сімейному лікарю вперше в життя довелося приймати пологи, і вона з цією задачею успішно впоралася. Спогадів тепер вистачить надовго!

— На прийом до нашої амбулаторії прийшла мешканка Чонгара з донькою. Щойно завершила огляд, як у неї дзвонить мобільний – сказали, дружина її сина вдома ладнається дитину народжувати. Я поспіхом зібрала медикаменти й інструментарій, і разом зі свекрухою вагітною помчали на машині додому до молодої жінки, — розповідає сімейний лікар Тетяна Кравцова. – Коли прибули на місце, пологи вже відбулися. Маля з’явилося на світ, його обережно узяв на руки батько, а мені залишилося тільки перерізати пуповину, й оглянути породіллю, підготувавши її до поїздки в лікарню. З нею та синочком все було добре – просто пологи виявилися стрімкими. Вони почалися, щойно та зробила крок за поріг, аби їхати у пологове відділення. Сина щасливі батьки назвали Григорієм, а я дуже щаслива за цю родину. Своїх дітей у мене поки немає, і до того пологи ніколи не доводилося приймати. Та після них і мене переповнює радість за те, що стала причетною до появи на світ маленького сонечка.

У Чонгарі, де мешкає трохи більше від тисячі люду, цю історію вже переповідають від хати до хати. Селяни дуже хвалять свого лікаря, що не розгубилася, діяла професійно та вправно. Тетяна Кравцова, до речі, працює тут після навчання тільки другий рік. Сільський голова Галина Коваль каже, що для лікарки громада навіть придбала своїм коштом будинок за 136 тисяч гривень, та й амбулаторію привели до ладу. І недавні події довели, що «інвестиція» у побутовий комфорт для потрібного фахівця виявилася напрочуд вдалою.Новий деньскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Коментарі:

Залишити коментар