Новини Великї Лепетихи
 
» » На Херсонщині старий кінотеатр отримає нове життя

На Херсонщині старий кінотеатр отримає нове життя

Автор: Журналіст 29-05-2019, 21:13
На Херсонщині старий кінотеатр отримає нове життя

Нове життя отримає старий кінотеатр у райцентрі Нижні Сірогози на Херсонщині. Цей розважальний комплекс під назвою «Комсомолець» закрився ще півтора десятки років тому. Весь цей час для комунального майна намагалися підшукати орендаря, але спроби успішними не було – занадто вже дорого виявилося утримувати й опалювати просторе приміщення у центрі селища. Тож тепер районна рада обговорює ідею перетворити «Комсомольця» на сучасний духовно-культурний центр із православним храмом, християнським просвітницьким закладом для дітей і пунктом реєстрації актів цивільного стану.

Це буде, по-перше, зручно: можна одразу «узаконити» шлюб чи дитину, у тут-таки провести церемонію вінчання чи хрещення малого. По-друге, храмів у Нижніх Сірогозах не вистачає, бо частину з них за більшовицької влади знесли. Тому нова церква зайвою аж ніяк не буде. Питання, як завжди, тільки в грошах.

Реконструкція кінотеатру під духовно-культурний центр обійдеться, за приблизними поки що оцінками, у суму від п’яти до сімнадцяти мільйонів гривень. Самостійно районний бюджет такого проекту «не потягне». А от за солідарного фінансування з районної, обласної та державної скарбнички його здійснення цілком можливе. Аби тільки державні мужі проникли ся потребами скромного райцентру.

На знімку: старий кінотеатр «Комсомолець» у Нижніх Сірогозах потребує нового життя.

Новий деньскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Коментарі:

Залишити коментар