Новини Великї Лепетихи
 
» » На Херсонщині захопили "парашутистів"

На Херсонщині захопили "парашутистів"

Автор: Журналіст 14-06-2019, 20:13
На Херсонщині захопили "парашутистів"

У пониззі Дніпра на Херсонщині захопили двох чоловіків з парашутами. Вони - не для стрибків з літака.
Саме так в народі називаються хитрі пристосування для браконьєрського лову риби.

Ці шматки мереж зі спеціальними грузіламі можна закинути в воду з берега або човна. Досягаючи дна, мережа розправляється, в неї потрапляє риба. Потім браконьєр смикає за тросик, снасть «схлопиваєтся», і її піднімають нагору разом з уловом.

Все робиться швидко і таємно. Однак крім рибальських парашутів, в заборонений сезон нересту браконьєри застосовували для вилову риби і більш відомі електровудки, і так звані телевізори - компактні конструкції, які можна завантажити на дно, і через якийсь час таємно витягнути на берег за кінець мотузки.

Так що роботи співробітникам рибного патруля в нерест вистачало. Хоча не вистачало ... самих патрульних.

За словами керівника Херсонського рибоохоронної патруля Григорія Базенков, з 99 співробітників, належних за штатом, фактично працює лише 77. Вакантні також сім посад інспекторів, безпосередньо і виходять в рейди «на воду». І справа тут не в зарплаті, яка з усіма надбавками доходить до десяти тисяч гривень на місяць.

Щоб отримати роботу в патрулі, її здобувачеві треба подати документи, пройти конкурс і спецперевірку, а вся ця процедура займає близько двох з половиною місяців.

Джерелоскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Коментарі:

Залишити коментар