Новини Великї Лепетихи
 
» » Андрій Тетерук: Потрібно повернути Україні статус космічної держави і конкурувати із NASA

Андрій Тетерук: Потрібно повернути Україні статус космічної держави і конкурувати із NASA

Автор: Журналіст 16-05-2019, 20:31
Андрій Тетерук: Потрібно повернути Україні статус космічної держави і конкурувати із NASA

Законопроект № 9219 Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку космічної діяльності та залучення інвестицій в космічну галузь України дозволить нашій країні повернути свій статус космічної держави та дозволить державне приватне партнерство, яке допомогло би конкурувати на світовому ринку нашим державним структурам у сфері мирного космосу.

Про це заявив Перший заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук під час виступу у сесійному залі.

"Ми маємо конкурувати у швидкості, якості та конкурентності космічних програм", - сказав народний депутат.

"Мій законопроект пропонує позбавити космічну галузь монополії і унікального державного регулювання того, що має займатися розробкою і створенням ракетних носіїв. Це дозволить нам молодих і талановитих інженерів, працівників космічної галузі, залишити на території України. Вони займають лідируючі місця в NASA, вони працюють по всьому світу, реалізуючи програми інших країн, але, на жаль, не наші", - зауважив Андрій Тетерук.

Він також зазначив, що законопроект був ретельно розглянутий на засіданні Комітету з питань промислової політики і наразі "ніщо не заважає тому, аби ми підтримали цей законопроект у першому читанні та разом із іншими депутатами допрацювати його до другого читання".

"Ми робимо це для того, аби в країні з’явилися свої ентузіасти зі сфери космічних досліджень, яких мають інші держави - США, ЄС, Китай і всі країни, які можуть називатися "космічними державами", - підкреслив Перший заступник голови фракції "Народний фронт".


Народний фронтскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Коментарі:

Залишити коментар