Новини Великї Лепетихи
 
» » Андрій Тетерук: "Народний фронт" продовжить реалізацію реформ до строкових виборів

Андрій Тетерук: "Народний фронт" продовжить реалізацію реформ до строкових виборів

Автор: Журналіст 17-05-2019, 17:32
Андрій Тетерук: "Народний фронт" продовжить реалізацію реформ до строкових виборів

Фракція "Народний фронт" та міністри, представлені однойменною політичною силою працюватимуть над реалізацією проукраїнських реформ, незважаючи на вихід із коаліції і формування нової.

Про це заявив Перший заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук у коментарях журналістам.

"Після інавгурації ми очікуємо від нового президента Зеленського чітких програм - що він збирається робити перші 100 днів, перший рік і усю каденцію, аби ми розуміли, яка у нього стратегія і як ми зможемо допомогти йому її реалізувати. Адже від анонсованих ними ініціатив ми приймемо рішення, що ми можемо вдосконалити, посилити нашою спільною роботою, бо і ми, і Зеленський обрані українським народом", - заявив Тетерук.

Представник "Народного фронту" підкреслив, що усі питання у сфері безпеки "розглядатимуться протягом 24 годин, так як ми і працювали 5 років".

"Всі питання, пов`язані із зовнішньополітичною діяльністю президента ми будемо голосувати і підтримувати, оскільки це наша боротьба і позиція, аби Україна гідно відстоювала свої позиції на зовнішньополітичній арені", - наголосив народний депутат.

"Щодо роботи Кабміну. Я можу сказати про міністрів від "Народного фронту" - це найкращі професіонали, які готові не лише показати свою роботу за п`ять років, а й готові працювати до чергових виборів і бути найефективнішими міністрами за останні 5 років. Кожен міністр від "Народного фронту" показує найвищу якість роботи в українському Уряді", - підкреслив Тетерук.


Народний фронтскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Коментарі:

Залишити коментар